Podcasty

Zde si můžete poslechnout podcasty, kde se vyjadřuji o možnostech současné doby, proč se věnuji financím, jakou příležitost nabízím lidem, kteří se chtějí stát součástí týmu, jak pomáhám při budování vlastního podnikání a mnoho dalších zajímavých témat.

Video

Slovo Má: Jan Pummer - rozhovor o začátcích ve financích a zkušenostech v podnikání.

Společně s Petrem Schwankou jsme se bavili o možnostech budování vlastního businessu, jak pomáhám lidem překonat počáteční strach a nesebevědomí.

To a mnohé další si můžete poslechnout v novém podcastu.


Přečíst více...

Jak poznáte podvodnou investici

Pravděpodobně jste se už setkali s různými nabídkami k "zaručené investici". Vyplatí se být obezřetný. V tomto podcastu se společně s Vámi podívám na nejrůznější tipy, které Vám pomohou odhalit potenciální podvod. A že jich na českém internetu není málo.

Přečíst více...

Jak si správně zvolit investiční horizont?

Určitě i vy máte v životě nejenom jeden konkrétní cíl, kterého byste chtěli dosáhnout. Slyšeli jste už ale někdy o nekonečném investičním horizontu? Právě o něm je z větší části tento podcast.

Přečíst více...

Mám majetek koupit, vytvořit nebo na něj půjčit druhým?

Efektivní budování majetku. Je lepší si svůj majetek vytvořit nebo ho spíš koupit? A proč ho vlastně budujeme? Téma nejen pro ty, kteří chtějí investovat. Ale taky pro jedince, kteří se chtějí vzdělávat ve světě financí

Přečíst více...

Chyby v investování, které vás mohou přijít draho

Chybovat je lidské. Ve světě financí se ho ale můžete vyvarovat. Jaké nejčastější chyby v investování Vás můžou mrzet? Protože by se všechny nevešly do jediného dílu, rozdělil jsem toto téma na dvě části. V tomto podcastu si tak rozebereme prvních pět chyb.

Přečíst více...

Tři další chyby v investování

Pokračování mého minulého podcastu, který se zaměřuje na nejčastější chyby v investování. Tentokrát si povíme něco málo o konzervativnosti v investování, reálných a nominálních výnosech a výnosech, které neexistují.

Přečíst více...

Býci vs. Medvědi

Dozvíte se, kdy je správný čas investovat nebo jaké jsou rozdíly mezi trhy. Navíc se budu věnovat i časové periodě klesajícího "Medvědího" trhu nebo rostoucího "Býčího" trhu.


Přečíst více...

Je čas bydlet ve vlastním?

ČR je země, kde bydlení má pro lidi jakousi zvláštní hodnotu oproti zemím na západ od nás. Je koupě ale jediná správná cesta v oblasti bydlení? Nebo je to především hra emocí…?

Přečíst více...

Jak budovat hodnotu?

Každý majetek je podle mě typický tím, že dokáže i lajk popsat jeho vnitřní hodnotu. Pokud koupíte něco, kde nevidíte vnitřní hodnotu a nebo tam ani žádná není, měli by jste být na pozoru. V tomto díle se věnuji tomu, aby jste dokázali najít hodnotu v tom, co kupujete a odlišit tím investici od spekulací nebo dokonce podvodů.

Přečíst více...

Investovat sám nebo s investičním poradcem?

Jak vyhodnotit ve světě investování a financí, zda na dlouhodobé budování majetku, správnou diverzifikaci, sestavení a udržení investiční strategie a správné chování se v krizových časech stačím sám či nikoliv, se dozvíte v tomto díle podcastu, který jsem na toto téma připravil.

Přečíst více...

Audio

Jan Pummer: Mít svůj sen a dovolit si h‪o‬

Hostem 32. dílu byl Jan Pummer, bývalý snowboardista a odborník ve světě financí. Povídali jsme si o tom, proč ne všechno můžete mít hned, k čemu je dobrý návyk růstového myšlení a co bylo jeho nejlepší investicí?

Podcast Buduj značku: od sportu až do financí

Od snowboardingu až k podnikání ve financích. Hlavní témata: Budování systémů, řízení společnosti a lidí, podnikání ve službách a jak se z toho nezbláznit.

Time Toasters - Jan Pummer: Velmi málo lidí pojmenovává nedostatky

Jaké byli Honzovi začátky? Co by v minulosti udělal jinak? Jak se nenechat napálit podvodným finančním poradcem? Jak a v čem Honza vyniká? Proč pojmenovávat přidanou hodnotu jednoduše?

Jedinej člověk, kterýmu zvednu telefon i v průběhu schůzky, je moje manželka :-)


Odběr novinek

Odebírejte moje novinky, aby Vám neutekla žádná zásadní informace ze světa financí.